Херсон °C

За допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тисяч осіб

Новости » Общество
0

За допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тисяч осібЗ початку 2017 року за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тис. осіб. Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості.

Із січня по вересень поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 24,9 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,7 тис. зареєстрованих безробітних,із яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 18,9 тис. осіб.

Упродовж дев’яти місяців поточного року роботодавці області надали до служби зайнятості 20,2 тис. вакансій, що на 7% більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 жовтня на одну вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Упродовж січня-вересня 2017 року 370 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,6 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру були залучені 4,4 тис осіб з числа безробітних.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: