Херсон °C

Вишкіл "Покровський гарт" для молоді

Новости » Общество
0
Сьогодні в Херсоні комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт». Про це повідомляє обласний Центр туризму у Фейсбук.
Вишкіл проводився з метою активізації військово-патріотичного виховання молоді та підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини і був приурочений до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. У заході взяли участь 90 вихованців гуртків Центру «Джура» з Високопільського, Каланчацького, Нововоронцовського, Чаплинського районів, міст Херсона та Нової Каховки. 
Під час вишколу учасники демонстрували свої вміння та навички на 5 локаціях: інтелектуальному конкурсі «Відун», змаганнях «Влучний стрілець», «Пуд солі», «Перетягування линви», «Розбирання та складання АК-74». За час вишколу, вихованці Центру показали високі результати у всіх змаганнях та конкурсах, чудово провели час та отримали безліч позитивних емоцій.
 

Вишкіл "Покровський гарт" для молоді

 

Вишкіл "Покровський гарт" для молоді

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: