Херсон °C

У Білозерській ОТГ найбільша кількість виборців в області

Общество, Политика
0
Найбільша конкуренція на виборах ОТГ в Херсонській області очікується в Білозерському районі - про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА. Спостерігачі ГМ дослідили діяльність кандидатів та їх попередню політичну кар’єру. Білозерська селищна виборча комісія зареєструвала 174 кандидати в депутати та 7 кандидатів на посаду голови. На Білозерську територіальну громаду припадає і найбільша кількість виборців в області – більше 10 000.       
З 7 кандидатів на посаду голів тільки один кандидат заявлений від політичної партії – ВО «Батьківщина», решта є самовисуванцями. Троє з них – жінки, четверо – чоловіки. На сьогодні вони обіймають такі посади: Білозерський селищний голова, сільський голова Томино-Балківської сільської ради, комерційний директор, керівник відділення страхової компанії, охоронець, а також двоє – безробітні.
Зі 174 кандидатів у депутати Білозерської селищної ради: 94 є самовисуванцями, серед яких 36 жінок та 58 чоловіків.
Варто зауважити, що 11,49 % кандидатів тимчасово не працюють. 
Крім того, 81,03% кандидатів є позапартійними. 9 з кандидатів члени ВО «Батьківщина», 7 є членами Аграрної партії України, 6 – «Опозиційний блок», 5 – «УКРОП», 3 – члени партії «БПП «Солідарність», 2 члени партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: