Херсон °C

На Херсонщині здали 190 різної зброї

Новости » Общество
0

На Херсонщині здали 190 різної зброїПротягом жовтня поліція Херсонщини проводить місячник добровільної здачі зброї боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. З початку проведення заходів до підрозділів поліції жителі області здали 190 одиниць різних видів зброї. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

З початку місяця жителі Херсонщини добровільно здали до поліції 145 гладкоствольних мисливських рушниць, 6 нарізних мисливських рушниць, 4 рушниці армійського зразка. Також громадяни здали 19 газових пістолетів і 16 пристроїв для відстрілювання патронів травматичної дії, дві гранати та один снаряд часів Другої Світової війни, 499 різнокаліберних набоїв.

Як приклад, вчора до Генічеського відділу поліції 46-річний місцевий мешканець приніс для здачі рушницю ТОЗ-63, яку він знайшов у кущах біля протоки Промоїна. Також, чоловік повідомив, що рушниця йому дуже подобається, і він додатково написав заяву з проханням після проведення перевірки переоформити її на себе.

Головне управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що громадяни, які добровільно здадуть до поліції зброю, боєприпаси або вибухові речовини, від кримінальної відповідальності звільняються. Також в період місячника жителі Херсонської області можуть звертатись до підрозділів поліції за місцем мешкання за допомогою в легалізації незареєстрованої мисливської зброї.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: