Херсон °C

В Ювілейній ОТГ люди створили страйковий комітет та вимагають перевибори в Щасливській ДВК

Новости » Общество
1
В Ювілейній ОТГ люди створили страйковий комітет та вимагають перевибори в Щасливській ДВКПрактичного кожного дня в Ювілейнінській ОТГ люди збираються, аби протестувати проти фальсифікації виборів Щаливській ДВК №650531, де Роман Пустовий набрав 562 голоси, а Віктор Пунгін 81 голос.
- Як може таке бути, що в Щасливому, де Пустового зовсім не знають проголосувало більше людей за нього, ніж у тому селі, де він працює? А я вам скажу як: це село, тут дуже важко підняти людей, але коли от так в наглу нас дурити – тримайтеся, ми підемо дороги перекривати, доїдемо до Києва. Ми зараз ходили по вулицях і запитували людей, за кого вони голосували – кажуть за Пунгіна, а отримали Пустового. Люди добрі, подумайте, як буде розвиватись наша громада, якщо вона почалася з брехні, з підкупу. Мені кажуть зі сторони Пустового, що я прийшов сюди за 200 гривень. А я відповідаю, що прийшов відстояти не Пунгіна, а себе, свою родину, і люди прийшли так само! А 200-300 гривень як раз розносили в день голосування від Вєтрова тим, хто вживає оковиту. І скажіть як тепер Пустовому відробляти гроші для Вєтрова? Звичайно, за рахунок наших горбів! Ми не за емоціями сюди прийшли, а за правдою. Вимагаємо перевиборів, прийде все село, і нехай буде все по-чесному, - заявив один із мітингувальників.

Loading...

1 комментарий

віктор 25 октября 2018 21:22
Контрольне питання:А про підписні листи хтось в ОТГ чув?Коли власник громади свідомо голосує власним підписом,адресою проживання та даними паспорта.І рішення приймається при наявності не менше 50% +1 голосу реальних виборців!Діагноз: ОТГ -це шлях до знищення будь-якої перпективи розвитку села.Бо ви щей не пробували жити та творити у вашій законній,конституційній громаді.
Думайте,читайте Конституцію та живіть по ній.І буде вам....
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: