Херсон °C

Патрульна поліція проведе для херсонських школярів тематичні заходи

Новости » Общество
0
Від сьогодні, 13 листопада, до 19 листопада на території країни проходитиме всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє патрульна поліція Херсона у Фейсбук. Основна мета тижня – посилений контроль за дотриманням ПДР. У цей період заплановано заходи для зміцнення транспортної дисципліни серед учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації та проведення профілактичних заходів із попередження дорожньо-транспортних пригод.
Протягом тижня Управління патрульної поліції Херсона здійснюватиме комплекс заходів, спрямованих на попередження та профілактику аварійності на дорогах. В рамках заходу також заплановано проведення для школярів тематичних уроків, конкурсів та акцій з метою вивчення дорожніх правил та пропаганди їх дотримання.
Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, дотримання ПДР та взаємоповага на дорозі – запорука вашої безпеки!
До відома: з початку року в Україні сталось майже 117 000 ДТП, у яких понад 2 000 людей загинули та більше, ніж 25 000 отримали травми різного ступеня тяжкості.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: