Херсон °C

У Верхньорогачицькому районі планують відновити будівлю ДЮСШ

Новости » Общество
0
Сьогодні керівництво Верхньорогачицького району презентувало проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицього району на 2018 рік заступнику голови ОДА Олександру Адамчику та фахівцям структурних підрозділів облдержадміністрації. Про це повідомляє сайт ХОДА
Як зазначалося під час обговорення проекту програми, за результатами аналізу результатів оцінки соціально-економічного розвитку за підсумками I півріччя 2017 року загалом район займає 14 рейтингове місце. Найкращі рейтингові показники район має за обсягом капітальних інвестицій (46 млн грн) - 3 місце,  за темпом зростання доходів до місцевого бюджету - 2 місце.  Проте лише 13 місце за приростом чисельності поголів'я корів у сільськогосподарських підприємствах.
Керівництвом району озвучено пріоритети соціально-економічного розвитку району у 2018 році, а саме: розвиток аграрного сектору, підвищення конкурентоспроможності економіки; покращення стандартів життя населення; збереження культурної спадщини, сприяння розвитку культури і мистецтва, розвиток туризму та інше.
Особливу увагу у 2018 році  буде приділено розвитку спорту у районі. Для цього планується відновити будівлю ДЮСШ та побудувати ще кілька спортивних майданчиків. Серед інвестиційних проектів в аграрному секторі заплановано  впровадження крапельного зрошення у фермерських господарствах, реконструкцію тваринницьких приміщень, будівництво автогазозаправочного пункту та сонячних електростанцій.
До проекту програми включено інвестиційні проекти у сфері відпочинку та рекреації, щодо розробки родовищ піску та вапняків та розвитку рибного господарства. Як було зазначено за результатами обговорення проекту програми, він потребує доопрацювання згідно з рекомендаціями обласної державної адміністрації.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: