Херсон °C

Про головні пріоритети при формуванні бюджетів херсонських комунальних установ

Новости » Общество
0

Про головні пріоритети при формуванні бюджетів херсонських комунальних установХерсонська обласна рада продовжила заслуховувати керівників комунальних закладів щодо їх бюджетних запитів на наступний рік. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обларади.

Так 14 листопада на порядку денному ще 11 обласних закладів охорони здоров’я: протитуберкульозний диспансер, кардіологічний диспансер, онкологічний диспансер, шкірно-венерологічний диспансер, наркологічний диспансер, обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни, інфекційна лікарня ім. Горбачевського, дитячий пульмонологічний санаторій «Дніпро», будинок дитини, центр служби крові та лікарня «ХОСПІС».

Кожен заклад є універсальним та необхідним для Херсонщини. Проте, враховуючи, що загальна сума обласного бюджету ще не відома, обласна рада при формуванні бюджетів комунальних закладів на 2018 рік визначила головні пріоритети. В першу чергу, це закриття захищених статей, до яких входить виплата заробітної плати, оплата комунальних послуг та енергоносіїв.

На другому місці – закупівля медичних препаратів. Управління розвитку об’єктів спільної власності Херсонської обласної ради передбачає суми на медикаменти на рівні фактичних 2017 року. Проте, за наявності фінансового ресурсу фінансування збільшуватиметься.

Така ж ситуація і з харчуванням. 13 листопада управління розвитку об’єктів спільної власності Херсонської обласної ради запропонувало встановити пропорційну вартість харчування в усіх медичних закладах, з чим погодилися більшість керівників комунальних установ.

Крім того, працівники управління звернули увагу на необхідність оптимізації штатного розпису та мали можливість корегувати проект бюджету закладів на наступний рік, враховуючи зауваження головних лікарів, першочергову необхідність та специфіку самих установ.

Зазначимо, пропозиції управління до бюджетних запитів комунальних установ враховуватимуться при формуванні бюджету на 2018 рік.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: