Херсон °C

На Херсонщині відкрили центр підготовки швачок та кравчинь

Новости » Общество
0

На Херсонщині відкрили центр підготовки швачок та кравчинь17 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник», який знаходиться на базі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».

Центр створений з метою оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

 

На Херсонщині відкрили центр підготовки швачок та кравчинь

Очільник області Андрій Гордєєв підкреслив: «Раніше професійно-технічна освіта була відділена від виробництва, для якого вона готувалась. Сьогодні ми маємо забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними навиками майбутніх фахівців. Крім того, обладнання, яке тут є, таке ж як і в професійних цехах, що дасть змогу студентам швидше адаптуватися до умов виробництва».

На Херсонщині відкрили центр підготовки швачок та кравчинь

Варто зазначити, що на придбання сучасного обладнання з державного бюджету було виділено 330,0 тисяч гривень. На ці кошти було куплено:

-машину для розрізання паперу та картону по контору

-промислові швейні машини «Typical», «TYPE SPECIAL»,

-оверлок «Typical»

-прес для термодруку «TYPE SPECIAL»

-парогенератор з паровою щіткою

-пересувний шабельний розкрійний ніж Sanyian10

-манекени

-праску з парогенератором

-прасувальний прямокутний стіл

За словами Наталі Парафіленко, старшого майстра училища, центр буде займатися не тільки професійною первинною підготовкою, а й перепідготовкою робочих кадрів, підвищенням кваліфікації та стажуванням.

Наразі на даній спеціальності навчається близько 200 студентів.

«Ми робимо все, щоб наші діти залишалися у Херсонській області, мали гарну освіту, роботу та гідний рівень життя», - додав Андрій Гордєєв.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: