Херсон °C

В Олешківському районі реалізують 11 проектів за підтримки Євгена Рищука

Новости » Общество
0
За активної підтримки та участі Євгена Рищука в Олешківському районі в цьому році реалізовується 11 проектів соціально - економічного розвитку на загальну суму 6 млн 860 тисяч гривень. Про це пише "Олешківський вісник" з посиланням на голову Олешківської РДА Олену Кравченко-Скалозуб у Фейсбук:
"Роботи відверто кажучи багато, але Олешківська районна державна адміністрація працює, щоб згідно запланованого вперше за багато років було вуличне освітлення в селах Косторгизове, Підлісне та Піщанка. Солонцівський будинок культури отримає опалення та капітальний ремонт будівлі. Біля Олешківської ЗОШ №4 запланована заміна вимощеня (поки що не всієї території, але початок не поганий). В Костогризівській ЗОШ активно проводяться роботи по заміні котлів та системі опалення, для комфорту наших маленьких українців.
Спілкуючись із громадою району я завжди наголошую, що відсутність чи нестача коштів у власних місцевих бюджетах не може бути відмовкою для бездіяльності чиновників. Завдяки співпраці Євгена Рищука та Олешківської РДА, реалізація 11 проектів доводить, що головним пріоритетом в нашій спільній роботі є проста людина, мешканець нашої громади, заради якої ми разом і працюємо", - підкреслює Олена Валентинівна.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: