Херсон °C

Представник Президента заявляє про крадіжку державних коштів

Новости » Общество
0

Представник Президента заявляє про крадіжку державних коштівГолова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб заявляє в соціальній мережі, що міський голова Олешок Дмитро Воронов не ефективно використовує державні кошти:

«Щодо покрівлі даху на будівлі стадіону можу сказати лише, що замість утеплення там шар старого торфу з наших дніпровських плавень, і з таким руко* опим міськими головою весною на криші виросте очерет, але це найменша з проблем. Відсутність належного утеплення покрівлі тягне за собою руйнування всієї роботи по ремонту спортивної зали на 1 мільйон гривень.

Євген Рищук, опікуючись стадіоном, ще літом звернувся до депутатів райради, які його підтримали та виділили 530 тисяч гривень на влаштування системи поливу і передали кошти руко*опому меру Воронову.

Звісно вкрасти там було нічого, й мер виділив собі ще трошки на це діло, а саме 304 241 грн., але й за 855 тисяч діла не рухаються, бо язиком справу не зробиш.
Чи знають міські депутати що іх мер хоче вкрасти 300 тисяч, певно ні, але й кошти районного бюджету не будуть працювати в кримінальних схемах.
Отже сьогодні я особисто буду ініціювати перед бюджетною комісією райради питання звіту міського голови про цільове використання коштів райбюджету по облаштування поливу стадіону.
А як не прийде й непрозвітує 530 тисяч доведеться повернути в районний бюджет. Доведеться руко*опому Воронову відповідати за кожну копійку районного бюджету!»

В цій ситуації залишається незрозумілим, чому правоохоронні органи не звертають увагу на інформацію від представника Президента.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: