Херсон °C

Триває процесс реєстрації кандидатів на виборах ОТГ, які відбудуться 24 грудня

Общество, Политика
0
20 листопада розпочався процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на перших місцевих виборах в обэднаних територіальних громадах 24 грудня 2017 року.
Подання документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 29 листопада. А до 30 листопада територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів або про відмову в реєстрації.
Як відомо, перші вибори 24 грудня відбудуться у Долматівській громаді, до якої увійдуть Долматівська сільська рада (село Долматівка), Добропільська сільська рада (села Добропілля, Київка, селища Новоселівка, Світанок), Нововолодимирівська сільська рада (села Нововолодимирівка, Зеленотропинське, Сліпушинське). Також на Херсонщині вибори відбудуться у Роздольненській сільській об’єднаній територіальній громаді, до якої увійдуть Роздольненська сільська рада (села Роздольне, Вільна Україна), Чорноморівська сільська рада (село Чорноморівка).
За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 356,5 тис. виборців. Загалом після виборів 24 грудня в Україні буде остаточно створено 665 об’єднаних територіальних громад.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: