Херсон °C

Творчу роботу дівчинки з інвалідністю повезли на Всеукраїнський конкурс

Новости » Общество
0
Творчість дітей - це глибоко своєрідна сфера їхнього духовного життя, самовираження, самоутвердження, в якій яскраво розкривається індивідуальна самобутність кожної дитини. Розвиток творчих здібностей, залучення їх до творчої діяльності в деякій мірі уберігає від моральної деградації. Адже не секрет, що діти, які позбавлені можливості самовираження, більш схильні до правопорушень.
Працівниками комунального закладу "Горностаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" проведено захід на тему: "Барви осені", в якому взяли участь діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  прийомних сімей,  демобілізованих та внутрішньо переміщених родин. 
У веселій невимушеній атмосфері діти разом з батьками малювали, займалися ліпленням, квіллінгом та орігамі. Одна з кращих робіт дитини з інвалідністю Олени Найденко відправлена для участі у Всеукраїнському конкурсі "Етюди гуманності очима дітей", який проходитиме 28 листопада 2017 року у м. Київ. По закінченню спільної роботи - солодощі та чаювання за підтримки Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: