Херсон °C

Екологи розрахували збитки, що завдані державі «Синєвиром»

Новости » Общество
0
Екологи розрахували збитки, що завдані державі «Синєвиром»Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю «Синєвир», що знаходиться у селі Токарівка Білозерського району Херсонської області та виявлено низку порушень вимог екологічного законодавства.
Зокрема встановлено, що в результаті діяльності підприємства утворюються тверді та рідкі побутові відходи, які передаються для утилізації відповідним фірмам, але державна статистична звітність та декларація про утворення відходів за 2016 рік не складалася, що є порушенням ч. 2 ст. 17 Закону України «Про відходи». Крім того, в порушення ст. 35 Закону України «Про охорону земель» товариство спалює побутові відходи, про що свідчать сліди на території підприємства. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрано проби ґрунту і встановлено перевищення вмісту нітратів та сульфатів на зазначеній земельній ділянці.
Збитки, заподіяні державі внаслідок порушення законодавства у сфері охорони земель становлять 12 783,6 грн. Посадову особу ТОВ «Синєвир» притягнуто до адміністративної відповідальності.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: