Херсон °C

Дівчата з Херсона взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з філософії

Новости » Общество
0
16-18 листопада Національним центром «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова була проведена ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів задля популяризації філософської освіти і заохочення школярів до творчого, креативного й критичного мислення.
За підтримки комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради від Херсонщини у заході взяли участь двоє юних олімпійців-філософів:
– Землянська Дар’я Іллінічна, учениця 10 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
– Верхоломова Каріна Юріївна, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради.
Конкурсною роботою, за якою визначають переможця, було філософське есе. Оцінюючи його, журі враховували наявність чіткої авторської думки, її обґрунтування і демонстрацію власної точки зору на певне явище чи предмет. Цьогоріч школярі роздумували над екологічною свідомістю.
За результатами оцінювання конкурсних есе, Верхоломова Каріна посіла почесне ІІ місце, а Землянська Дар’я – ІІІ місце.
Після написання конкурсних робіт школярі вирушили до Центру інновацій та IT-технологій iHUB, де у рамках олімпіади відбувся проектний захід «Teens Eco It-Space». Учасники зустрічі (експерти у сфері ІТ та екології, науковці, викладачі й учні) розглядали екологічний аспект розвитку інформаційних технологій.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: