Херсон °C

80% відвідувачі Херсонського суду оцінили якість роботи суду на «відмінно»

Новости » Общество
0
З 23.10.2017 по 17.11.2017 в Херсонському окружному адміністративному суді проводилося анонімне опитування відвідувачів суду щодо якості функціонування та надання послуг судом.
Узагальнюючи результати опитування відвідувачів, необхідно відзначити, що 80% відвідувачі суду оцінили якість роботи суду на «відміно» (оцінка 4,8 з 5 можливих). В порівнянні з минулорічним опитуванням показник дещо збільшився, оскільки тоді середня оцінка складала 4,6 з 5.
Разом із тим, відвідувачі суду відмітили поодинокі недоліки. Потребують покращення критерії щодо достатності місць для очікування, оформлення документів, підготовки до засідань; достатності паркувальних місць біля будівлі суду; незручність дістатися до будівлі суду громадським транспортом.
93% опитуваних обізнані з роботою судів та суддів в цілому, майже 96% мають повну вищу освіту, 73% - вищу юридичну.
Крім того, важливо, що 70% опитуваних, у яких справа знаходиться в процесі розгляду та 16% - у яких розгляд справи завершено, що свідчить про безпосередню оцінку роботи суду, саме учасниками судових засідань. 12% зазначило, що розгляд справи ще не розпочався.
67% зазначили, що робота суду в порівнянні з минулим візитом покращилася.
Саме в рамках такого опитування можна говорити про реальну та об’єктивну ситуацію в суді та взагалі в судовій системі України, коли участь в опитуванні беруть особи з вищою (юридичною) освітою, коли респонденти – це безпосередньо учасники судових процесів, коли здебільшого громадянам відома робота судів і суддів.
Керівництво суду щиро дякує всім, хто взяв участь в опитуванні та допомагає нам ставати краще!
 
Прес-служба Херсонського окружного адміністративного суду

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: