Херсон °C

В Олешках збирають новорічні іграшки для ялинки

Новости » Общество
0

В Олешках збирають новорічні іграшки для ялинкиГромадська організація «Моє Місто Олешки» пропонує долучитися до міської акції «ПРИКРАСИМО НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ РАЗОМ!» та підтримати ініціативу активної молоді міста у виготовленні новорічних іграшок для прикрашання Новорічної Ялинки, яка росте на центральній площі. Про це у Фейсбуці повідомляє Наталія Громада.

Організатори оприлюднили умови акції:

- прикраса має бути виготовлена власноруч з матеріалу, який при будь яких погодних умовах не знівечиться та не ушкодиться. Іграшка повинна бути пристосована під розміщення (вивішення) на ялинці;
- бажаний розмір новорічної іграшки у діаметрі повинен не менш 30 см, для того щоб на загальному фоні прикраса не втратила своєї індивідуальності та краси.
«Строки проведення: з 1 до 15 грудня. Іграшки необхідно надати до міської ради (вул.Гвардійська, 29).
Активом громадської організації 16 грудня будуть визначені кращі екземпляри іграшок, які прикрасять новорічне дерево. Учасники – переможці будуть відзначені міським головою. До акції можуть долучитися і малята дошкільних навчальних закладів.

За довідками звертатися до координаторів акції Громада Наталія (0505343359), Макейчев Олександр (0950889358).

Сподіваємося, що така співпраця сприятиме гарному новорічному настрою, участю кожного у збереженні ялинкових прикрас та попередження вандалізму», - написала Наталія Громада.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: