Херсон °C

Понад 20 амбулаторій та 41 ФАП в сільській місцевості планують побудувати на Херсонщині

Новости » Общество
0

Понад 20 амбулаторій та 41 ФАП в сільській місцевості планують побудувати на ХерсонщиніПро плани на 2018 рік у сфері освіти, медицини та спорту розповів заступник голови ХОДА Андрій Балонь.

- Плануємо побудувати понад 20 амбулаторій та 41 ФАП в сільській місцевості. Це програма Президента України, яка передбачає підтримку саме медицини в селі. Маємо відкрити 167 класів з інклюзивною освітою та 13 інклюзивно - ресурсних центрів. В 2018 році ВСІ заклади області вестимуть навчальний процес державною мовою. Це найголовніша умова нашої програми. Що стосується спорту, то плануємо відкрити 13 спортмайданчиків зі штучним покриттям та 98 спортсекцій. Підтримав заступника і сам голова ОДА Андрій Гордєєв.

- Ми ставимо перед собою конкретні цілі. У 18 році в секціях мають займатись 13 % всіх дітей області. Зараз це поки 11%. Звертаю увагу голів РДА та ОТГ, кошти на місцях у вас є. Відповідно облаштуйте матеріально технічну базу, дайте нормальну ставку тренерам, і справа піде вперед. Все у ваших руках.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: