Херсон °C

У 2018 році на дороги Херсонщини з держбюджету виділять 351 млн. грн.

Новости » Общество
0
Під час засідання колегії Херсонської ОДА про план заходів щодо утримання та розвитку автомобільних доріг в області присутнім розповів  начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської ОДА Валерій Соценко.
За словами Валерія Валерійовича наступного року субвенція з державного бюджету саме на дороги складе 351 млн грн.
- Звісно ж додатково залучатимуться кошти місцевих бюджетів та обласного. Звертаю увагу голів РДА та ОТГ - до 26 грудня цього року ви маєте подати особисто голові ОДА ваші проекти - всю документацію по тим дорогам, які ви плануєте ремонтувати. Вже з 1 січня ми оголошуватимемо тендера. Крім цього, до 1 січня всі мають подати документацію для переведення всіх автомобільних доріг на відання області, - зазначив Валерій Соценко.
Як виявилося, деякі РДА навіть не взяли участі у співфінансуванні ремонту доріг.
- Вам виділили кошти з держбюджету, а ви жодної копійки туди не додали, - підкреслив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. - Це я зараз про такі райони як Берислав або Нововоронцовка веду мову. А якістю доріг, або ж відремонтованими ділянками ви теж похвалитися не можете. Беріть всі приклад з ОТГ - там є реальна робота і фінансування теж є. 
Про ремонти доріг в ОТГ розповів голова Музиківської громади Савелій Лейбзон:
- В 2017 році ми виділили з бюджету сільради 420 тисяч гривень на проектну документацію по дорогах. За ці кошти нам зробили 22 км доріг. Люди задоволені. Однак, застерігаю голів РДА - при тендерах будьте обережні, пильно слідкуйте за підрядником, є серед них і нечисті на руку. 


 
 
Валерійович
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: