Херсон °C

Відбувся районний турнір з шашок

Общество, Спорт
0

Відбувся районний турнір з шашокА саме у Верхньому Рогачику відбувся районний турнір з шашок. 1 грудня з нагоди святкування у районі Дня Збройних сил України у районному будинку культури відбувся районний турнір з шашок серед чоловіків та жінок, в якому взяли участь представники організацій та установ району, ветерани та любителі спорту.

У турнірі серед чоловіків за результатами колового турніру перемогу здобув Щербак Анатолій – заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району КЗ «Верхньорогачицька центральна районна лікарня». Друге місце зайняв учень Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Жук Едуард, третім призером став Лісничий Віталій – вчитель фізичної культури Верхньорогачицької ЗОШ №1.

У змаганнях жінок перше місце зайняла головний спеціаліст-бухгалтер відділу освіти Верхньорогачицької районної державної адміністрації Пилипенко Ольга, друге – прибиральниця Верхньорогачицького районного будинку культури Дубина Наталя, третє – учениця Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Рибка Анастасія.

Переможці та призери турніру нагороджені грамотами та подарунками відділу культури районної державної адміністрації.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: