Херсон °C

Центр зайнятості пропонує безробітним знайти роботу на ярмарку вакансій

Новости » Общество
0
8 грудня об 11:00 відкриється Всеукраїнський масштабний ярмарок вакансій у мережі «Епіцентр К» - про це повідомляє Херсонський обласний центр зайнятості. 
У рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!» Служба зайнятості проведе 8 грудня спільно із Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та Національною мережею декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова лінія» Всеукраїнський ярмарок вакансій одночасно у понад 30 містах України.
Місто Херсон також долучається до цієї акції. 8 грудня об 11:00 у гіпермаркетах «Епіцентр», Бериславське шосе, 17, та «Нова лінія»,
вул. Нафтовиків, 37, відбудеться початок заходу. У заході візьмуть участь представники роботодавців, керівництво Херсонського обласного та міського центрів зайнятості, шукачі роботи. Під час заходу бажаючі знайти роботу зможуть побачити відкриті вакансії не тільки цих підприємств, а й скористатися базою вакансій служби зайнятості з усієї України. Окрім пошуку роботи фахівці служби зайнятості будуть надавати консультації, допомагатимуть бажаючим складати резюме та інше.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: