Херсон °C

Роздольненська ОТГ: висуванців від партій вистачає

Общество, Политика
0
24 грудня цього року відбудуться вибори голови та депутатів Роздольненської ОТГ (Каховський район). Як повідомляє "Обєднання громад Херсонщина" у Фейсбук з перепосиланням на сайт "Медіа-Нова", на відміну від усіх попередніх перегонів можна констатувати більш змістовну роботу партійних осередків. Якщо раніше всі спостерігали бенефіс самовисуванців і кволу, майже імпотентну роботу партійних організацій, то тепер можна констатувати політичну активізацію.
"Наприклад, Роздольненська ОТГ: на 14 мандатів претендують всього 9 самовисуванців із 90 претендентів. Партії виставилися по максимуму. Можна спостерігати повний спектр учасників перегонів: БПП «Солідарність», Наш Край, ВО «Батьківщина», Опоблок, ВО «Свобода», УКРОП, Радикальна партія, ПП «Самопоміч». З’явилися і новачки. Маємо трьох кандидатів від партії Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі.
Про що це свідчить? Місцеві осередки отримали добрий прочухан від київського керівництва та партійних штабів. Посварили і побігли по селах місцеві штабісти купувати, вмовляти, переманювати кандидатів. Хоча також можна констатувати формальний підхід деяких партійних штабів до підбору кандидатур. По деяким громадам складається таке враження, що висували так аби висунути, ну або кошти на вибори освоїти/списати", - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: