Херсон °C

Новий спортмайданчик подарує шанс ще 40 юним зіркам футболу

Общество, Спорт
0
Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Чорнобаївка Білозерського району. Про це інформує сайт Херсонської ОДА.
«Діти дали такий заряд енергії, що надихнули мене й надалі розвивати спорт на Херсонщині. Адже саме спорт –  прекрасна можливість фізично розвиватися та згуртовувати дух юних спортсменів», - поділився голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.
Спорудження стадіону здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок Державного фонду регіонального розвитку на суму 1172,0 тисяч гривень та Чорнобаївського сільського бюджету на суму 206 тисяч гривень.
Чорнобаївський сільський голова Ігор Дудар зазначив: «Чорнобаївка – одне з найспортивніших сіл Херсонщини. Тому ми не ризикували, виділяючи кошти з сільського бюджету, адже були  впевнені, що обласна державна адміністрація забезпечить кінцевий результат будівництва».
В.о першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій зауважив: «Ми, дорослі, покладаємо на молодше покоління великі надії. І у зв'язку з цим покращуємо умови їхнього життя. Крок за кроком ми змінюємо нашу країну на краще: будуємо ось такі спортмайданчики, ремонтуємо школи, ФАПи, відновлюємо дороги. Все для того, щоб діти - наше майбутнє - жили якнайкраще».
Варто зазначити, на даний час в цьому селі функціонує три групи відділення футболу Білозерської дитячо-юнацької спортивної школи чисельністю 36 учнів, а також в аматорському футбольному клубі «Колос» займається 25 спортсменів.
Введення в дію спортивного майданчика дасть можливість додатково залучити до занять футболом Білозерської ДЮСШ до 40 дітей (2 групи початкової підготовки по 18-20 учнів).
Насамкінець голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву та почесним гостям надали право перерізати червону стрічку та провести перший символічний удар по м’ячу.
Довідково: загалом у 2017 році побудовано 4 спортивних майданчика, а саме: в с.Станіслав, с.Чорнобаївка Білозерського району, м. Олешки та м. Херсон. Завершується будівництво 9 спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Білозерському (с.Дар’ївка), Бериславському (с.Милове), Голопристанському (с.Чулаківка), Скадовському (м.Скадовськ, с.Приморське), Новотроїцькому (смт Новотроїцьке та смт Сиваське) районах, містах Херсоні та Каховці.

Новий спортмайданчик подарує шанс ще 40 юним зіркам футболу

 

Новий спортмайданчик подарує шанс ще 40 юним зіркам футболу

 

Новий спортмайданчик подарує шанс ще 40 юним зіркам футболу

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: