Херсон °C

Віктор Короленко: "Наступного року на "Доступні ліки" виділять 2,7 млн.грн. для потреб пацієнтів області"

Общество, Здоровье
0
У 2018 році продовжується реалізація урядової програми «Доступні ліки». Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА. На цьому наголосив директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко під час обговорення питання «Про проект обласного бюджету на 2018 рік» на засіданні колегії облдержадміністрації сьогодні, 13 грудня.
Він повідомив присутнім, що у 2017 році Херсонській області було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості 198 лікарських засобів для лікування окремих захворювань у розмірі 19079,8 тис. грн, яка передбачала повну або часткову державну підтримку лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму.
Віктор Короленко наголосив, що на 2018 рік на зазначені потреби області затверджено фінансування у сумі 27204,3 тис. грн та буде розширено  перелік захворювань, лікування яких буде відшкодовано.
Він зазначив, що до переліку ввійдуть додатково захворювання, які передбачають лікування депресивних станів, анемії у вагітних першого триместру вагітності та шлунково-кишкового тракту, тобто загалом - 6 напрямків. «На теперішній час медичні працівники формують реєстри за новими нозологіями», - підкреслив Віктор Короленко.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: