Херсон °C

Влітку 2018 року в Херсоні відбудеться Агропорт Південь Херсон 2018

Общество, Экономика
0
22 грудня в Херсонській облдержадміністрації відбудеться прес-конференція щодо підготовки до проведення АГРОПОРТ Південь Херсон-2018, присвячена новим напрямам розвитку Херсонської області в аграрній сфері. Головні спікери презентують проекти та розкажуть, яким питанням приділятимуть максимум уваги. Які аспекти можуть вплинути на покращення життя в регіоні та яким чином можна підтримати молодь з сільської місцевості? Як впливає прогресивне бачення розвитку регіональної влади на залучення інвестицій?
Головні спікери заходу:
·        Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації
·        Євген Рищук, заступник Херсонської обласної державної адміністрації
·        Владислав Мангер, голова Херсонської обласної ради
·        Дмитро Титаренко, генеральний менеджер Агропорт Україна
·        Бєлобров Віталій, голова правління Бізнес-Асоціації «Ми-Херсонці»
Також відбудеться підписання МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО між Херсонською ОДА, Херсонською обласною радою і ТОВ «Авіабренд». Меморандум передбачатиме організацію та проведення Міжнародного агропромислового форуму АГРОПОРТ Південь 2018 з 26 по 28 липня 2018 року на території Міжнародного аеропорту «Херсон». Його мета -  сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників Херсонської області, презентація агропромислового потенціалу регіону, бізнес-можливостей та наукових досягнень у сфері АПК. Форум також допоможе налагодити партнерські стосунки херсонським сільгоспвиробникам з іншими регіонам, просувати  регіональний бізнес на внутрішньому ринку, залучити інвестиції та брати участь у міжнародних проектах, що спрямовані на розвиток агропромислового комплексу Півдня України.
За повідомленням прес-служби Херсонської ОДА
Довідково:
АГРОПОРТ  Україна ™(www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об'єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: