Херсон °C

На Херсонщині за результатами торгів були передані в оренду понад 431 га землі

Общество, Экономика
0
У грудні нинішнього року за результатами торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області,  сільгоспвиробники придбали права оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території 5 районів Херсонщини. Зокрема, по три земельні масиви були передані в оренду у Бериславському (107,4 га), Горностаївському (57,1 га) та Олешківському (46,8 га) районах, два – у Новотроїцькому (98 га) та один – в Іванівському (121,6 га) районах Херсонської області. Загальна площа ділянок, переданих в оренду аграріям, склала понад 431 гектар. Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.
Вже за перший рік користування землею орендарі сплатили на рахунки місцевих рад Херсонщини близько 860 тис. грн, що на 258,2 тис. грн перевищує стартовий розмір орендної плати.
Найвищі відсоткові ставки були запропоновані під час торгів в Олешківському – 17%, Іванівському – 15,08% та Бериславському – 14,36%, районах Херсонської області. Середня відсоткова ставка склала 10,11% від нормативної грошової оцінки землі при стартових 8%.
 
Довідково:
Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.
 
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: