Херсон °C

Херсонська лікарня отримали сертифікати на медичне обладнання

Новости » Общество
0

Херсонська лікарня отримали сертифікати на медичне обладнання29 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та народний депутат Олександр Співаковський з привітаннями та новорічними подарунками завітали до поліклініки Херсонської міської лікарні ім.Є.Карабелеша. Вони передали медпрацівникам сертифікати на користування камерою для зберігання стерильних інструментів Панмед 970 та безтіньовимсвітильником для хірургічних втручань в амбулаторних умовах. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

«Шановні медики, ви щодня працюєте над тим, щоб наші громадяни мали доступ до якісного та ефективного медичного обслуговування. Ми як влада також намагаємося підтримувати оздоровчі заклади та надавати їм посильну допомогу», — наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Звернувся до медпрацівників і народний депутат Олександр Співаковський: «Для мене ця лікарня особлива, бо з 1957 року я обслуговуюсь саме в ній. Кожному пацієнту важливо, щоб його зустрів професіонал, людина, яка здатна віддати частинку своєї душі. У цьому закладі саме такі медики, які роблять все для того, щоб херсонці були здоровими. Я - херсонець, тому довіряю життя і своє, і родини саме нашим медикам».

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: