Херсон °C

ФОП Таран порушує режим рибальства

Новости » Общество
0
ФОП Таран порушує режим рибальстваДержавна екологічна інспекція у Херсонській області неодноразово звертала увагу суб'єктів господарювання, що при здійсненні промислу водних біоресурсів у відповідних районах повинні дотримуватися вимоги режимів рибальства. Але деякі із них відверто ігнорують вимоги природоохоронного законодавства.
Так у грудні 2017 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області здійснено черговий рейдовий контроль щодо виявлення та припинення фактів незаконного видобутку водних живих ресурсів на Каховському водосховищі.
І знову біля села Князе-Григорівка Великолепетиського району виявлено ланкового, на цей раз ФОП Таран Л.В., який здійснював промисловий лов водних біоресурсів з порушенням  режиму рибальства у дніпровських водосховищах у 2017 році та Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України:  присутня стороння особа під час лову. Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за частиною 3 статті 85 КУпАПА Порушення правил рибальства.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: