Херсон °C

З’явилося відео спілкування депутата Співаковського із поліцією

Новости » Общество
0
Відео виклала херсонська журналістка Лідія Григор’єва, яка на Фейсбуці також прокоментувала пригоду, що вчора сталася у Херсоні:
 – Мабуть, топ-новиною в ЗМІ України вчора стала пригода в Херсоні з нардепом Співаковським. Причому, нардеп, який веде публічний спосіб життя, і нічого не приховує з особистого, сам виклав пост на ФБ щодо конфлікту з поліцією. Я здивована деякими дописами. Причому дивує той факт, що безапеляційно зроблені висновки, звинувачено людину (хоч і нардепа). Сьогодні на темі людей з інвалідністю йде спекуляція, вони були, є і залишаються незахищеними, на жаль, в нашій державі. Чи-то з парковочним місцем, чи без нього. Більше того, йде нівелювання інституту влади, тому такі ситуації обростають домислами. Недарма, в фейсбучну переписку включилась ціла армія ботів, які працюють на країну-агресора. А місця для людей з інвалідністю і сьогодні біля Епіцентру та Фабрики були зайняті дорогими автівками. Тож, що вчора було? Показовий виступ поліціянтів?! І що в такій чисельності треба робити ввечері після новорічного свята поліції біля великого супермаркету, скупчившись біля однієї машини? Чому поліція не показує приклад чемного спілкування з громадянами України і, до речі, з жінкою? І якби в цей час людина з інвалідністю хотіла припаркуватись на це місце, чому поліція це заважає робити водієві. До речі, за кермом був не нардеп. Реформи відбудуться в державі, якщо кожен на своєму місці чесно працюватиме, признаючи помилки і рухаючись вперед.
Тож питань багато, але краще переглянути фрагмент відео з реєстратора, де видно і чути, що нардеп чемно українською мовою спілкується, просячи водія негайно завершити маневр, а поліція дійсно блокує автівку. Хто там писав про хамську поведінку нардепа? Дивіться відео
Р.S. Чому я написала цей пост? Давайте жити без лицемірства, в конфліктній ситуації з поліцією був багато хто з автомобілістів. Може зробимо опитування в ФБ: на якому етапі ця реформа і це буде темою статей для ЗМІ?

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: