Херсон °C

На військову службу за контрактом запрошують прикордонники

Новости » Общество
0
На військову службу за контрактом запрошують прикордонники Протягом минулого року лави Херсонського прикордонного загону поповнили з понад 150 військовослужбовців з числа цивільної молоді. Усі вони успішно пройшли навчання в Центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота та тепер служать в підрозділах охорони кордону в Херсонській та Миколаївській областях.
Як повідомляє Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби Іван Шевцов, цього року продовжується набір на військову службу за контрактом. Кандидатами можуть бути громадяни України віком від 18 до 40 років, з освітою не нижче за повну середню, а також придатні за станом здоров’я та психологічно-професійними якостями.
Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом:
-  достойне та своєчасне грошове забезпечення (на даний час від 7000 до 8500 гривень з додатковими виплатами під час прийняття участі в Антитерористичній операції);
- службові жилі приміщення, право на постійне житло при вислузі 20 років;
-  кар’єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах;
-  можливість вступу до Національної академії Державної прикордонної служби на перший курс по конкурсу для військовослужбовців за контрактом;
-  безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах.

Бажаючих чекають за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська 175. За додатковою інформацією можна звернутись за номером: 099 6739943.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: