Херсон °C

Рибоохоронні патрулі виявили збитки у 67 млн. грн. за рік, – Держрибагентство

Новости » Общество
0
Чорноморський та Азовський рибоохоронні патрулі у 2017 році провели 1573 рибоохоронних рейди, в ході яких було викрито 3589 порушень правил рибальства. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок цих правопорушень, складають 67,1 млн грн.
В ході проведених спецоперацій патрульні виявили у браконьєрів 262,5 кг червонокнижної риби. Йдеться про 40,1 кг  краба трав’яного, 15,4 кг севрюги звичайної, 207 кг осетрових. Всього у порушників було вилучено 50,2 тонни водних біоресурсів та 7992 заборонених знарядь лову.
Рибоохоронними патрулями було складено 1748 справ та направлено в суди для притягнення громадян до відповідальності. Чорноморський рибоохоронний патруль розпочав роботу з березня 2017 року, Азовський – з травня 2017. Майже від початку роботи Управліннями також проводились широкомасштабні рейди з іншими контролюючими органами, було викрито декілька гучних справ з багатомільйонними збитками рибному господарству. Так, Чорноморський рибоохоронний патруль разом з прикордонниками виявили порушення зі збитками в 14 млн грн. Двоє громадян здійснювали незаконний вилов червонокнижного краба трав’яного, барабулі, бичка, атерини-піщанки, креветки, камбали-глоса. Також у Чорному морі патрульні затримали грубого порушника, що завдав збитків державі на 2,3 млн грн. У сітку, яку розставив чоловік потрапило 42 екз. червонокнижного краба трав’яного та 51 екз. різноманітної риби. Азовський рибоохоронний патруль спільно з працівниками СБУ зафіксували порушення на 11,6 млн грн. Браконьєр за допомогою бичкової драги виловив 2885 кг біоресурсів у протоці Тонка.
Держрибагентство закликає громадян дотримуватись встановлених Правил любительського та спортивного рибальства. У разі виявлення фактів порушень, прохання телефонувати на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.
Нагадаємо, Держрибагентство виступає за посилення відповідальності за порушення правил рибальства. Розроблено законопроект щодо підвищення відповідальності за порушення правил рибальства (№5262), що передбачає збільшення мінімального штрафу до 1700 грн та максимального до 255 тис грн. Крім відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, відповідно до постанови КМУ №1209.

Рибоохоронні патрулі виявили збитки у 67 млн. грн. за рік, – Держрибагентство

 


За повідомленням Держрибагентства
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: