Херсон °C

У Олешках хочуть змінити бюджет-2018

Новости » Общество
0
У Олешківській міській раді завтра відбудеться позачергове засідання сесії. Про це повідомляє Олешківський вісник. Відповідне розпорядження міського голови видане 5 січня 2018 року. Питання на сесію виноситься тільки одне: «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №518 від 22.12.2017року «Про міський Бюджет на 2018 рік». До речі, розпорядження підписане секретарем Олешківської міськради Дмитром Чурсіним, адже мер Олешок Дмитро Воронов наразі знаходиться у відпустці.
Серед іншого, зміни, які пропонують затвердити олешківським депутатам, стосуються загального фонду бюджету та спеціального фонду. Так, зокрема, пропонується затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до спеціального фонду бюджету (бюджету розвитку) та затвердити у складі видатків  міського бюджету  кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм.
Відповідно до додатків 4 та 5 цього проекту рішення, є кілька цифр, які викликають здивування. Наприклад, що стосується місцевих програм, які фінансуються Олешківською міською радою.
Так, на Програму «Ветеран» планують витратити в 2018 році (із загального фонду) лише 100 тисяч гривень. В той же час на міську Програму «Благоустрій м. Олешки» заплановано витратити 8,5 млн. грн..:  7 мільйонів 460 тисяч гривень (загальний фонд) та 1 мільйон 109 тисяч (спецфонд).
Також на міську територіальну програму «Інформування громадськості» (як вказано в документі вона є інструментом «інших заходів у сфері засобів масової інформації») планують витратити 483 тисячі гривень бюджетних грошей.  На жаль кошти, які виділять з міського бюджету Олешок на інші програми зовсім «не дотягують» до видатків «Інформування громадськості».
Приміром, на видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни заплановано витратити 80 тисяч гривень, і на ліквідацію надзвичайних ситуацій та стихійних лих 306 тисяч гривень. І це на цілий рік!
Нагадаємо, про міський бюджет Олешок-2018 відгуки були досить критичні ще перед його прийняттям, у 2017 році. Цікаво, які саме заходи буде здійснювати Олешківська міська рада на чолі з Дмитром Вороновим у сфері ЗМІ? Адже у міської ради Олешок немає власної газети чи телеканалу? На що саме протягом року витратять майже півмільйона бюджетних гривень?
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: