Херсон °C

Стартував конкурс «Благодійна Україна – 2017»

Новости » Общество
0
Стартував конкурс «Благодійна Україна – 2017»В Херсонській області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. На Херсонщині партнером асоціації традиційно стала знана в регіоні Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист».
Асоціація, спільно з регіональним партнером, прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик. Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, окремі доброчинці, меценати та волонтери Херсонщини, які в попередні роки були переможцями та лауреатами як національного конкурсу, так і його регіонального етапу, через участь в ньому наростили свою благодійну спроможність та запровадили нові, інноваційні форми благодійної допомоги.
Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відповідно відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Херсонщина - 2017» у Херсоні та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2017» у Києві.
Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» запрошує доброчинців, меценатів, волонтерів, їхніх партнерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017»: konkurs.blago@gmail.com до 15 лютого 2018 року.  Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують дія­льність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможця і лауреатів конкурсу.
Заповнюючи заявку обов’яз­ково вкажіть номіннацію у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 15 основних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні номінації.
Основні колективні
номінації:
-Благодійність великого бізнесу.
-Благодійність середнього бізнесу.
-Благодійність малого бізнесу.
-üКорпоративна благодійність.
-Колективне волонтерство.
-Всеукраїнська благодійність.
-üРегіональна благодійність.
-Благодійність в охороні здоров’я.
-Благодійність в освіті та науці.
-Благодійність в культурі та мистецтві.
-Благодійність в соціальній сфері.
-Благодійність в захисті України.
-Благодійність неурядового сектору.
-Молодіжна та дитяча благодійність.
-Благодійна акція.
Індивідуальні номінації:
-Громадянська благодійність.
-Меценат року.
-Волонтер року.
-Спеціальні номінації:
-Народний благодійник.
-Благодійність у медіа.
-Допомога з-за кордону.
Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: менеджер зі зав’язків з громадкістю Асоціації благодійників України Єфімова Валентина, тел. 067-16-404-11, 063-48-493-45, електрона пош­та: konkurs.blago@gmail.com.
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: