Херсон °C

Пенсійний Фонд про зміну мінімальної зарплати

Общество, Экономика
0
Пенсійний Фонд про зміну мінімальної зарплатиДо уваги роботодавців! Змінено розмір мінімальної заробітної плати! Статтею 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік” встановлено розмір мінімальної заробітної плати з січня 2018 року на рівні 3723 гривні, у зв’язку з чим розмір мінімального страхового внеску становитиме: 3723 грн. х 22% = 819,06 гривень.
Підвищення мінімальної заробітної плати вплине на розмір бази нарахування єдиного внеску. Якщо загальна сума фактично нарахованих основному працівнику (крім інвалідів) виплат (заробітна плата, лікарняні, декретні, винагорода за договорами ЦПХ), на які нараховується ЄСВ, менше мінімального рівня, то ЄСВ нараховується і сплачується в сумі 819,06 гривень.
Нагадуємо, що в таблиці 6 звіту про нарахування ЄСВ (форма № Д4) суми доплати до мінімального страхового внеску відображають з кодом типу нарахувань 13.
Приклад: працівнику за основним місцем роботи, який працює на неповну ставку, роботодавцем нараховано зарплату за січень 2018 року у розмірі 3200 гривень.
Базою для нарахування ЄСВ, оскільки йдеться про цілий місяць, у якому працівник перебував у трудових відносинах із роботодавцем за основним місцем роботи, в цьому випадку є мінімальна заробітна плата - 3723 грн. (а не фактично нарахована зарплата). Тому роботодавець сплачує ЄСВ у мінімальному розмірі – 819,06 грн.
За інформацією Херсонського об’єднаного управління Пенсійного фонду України
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: