Херсон °C

Олімпійська надія Олешшя

Общество, Спорт
0

Олімпійська надія ОлешшяСпортсмени, котрі займаються різними видами спорту, професіонали та любителі вже давно прославляють Олешківський район в Україні та за її межами. Випускниця спеціальної школи № 2 Олешок Тетяна Кравченко в свої 19 років теж впевнено йде до своєї мети. Нині дівчина входить до складу збірної України з легкої атлетики. Головна мрія – це, звісно, Олімпійські ігри. Однак до них ще треба серйозно попрацювати.

- До секції легкої атлетики мене вмовила прийти шкільна подруга, – згадує Тетяна Кравченко. – Та сталося так, що згодом подруга вирішила покинути заняття спортом, а я була впертою – вирішила йти до кінця. Так я і закінчила навчання в Олешківській ДЮСШ «Золота Нива». У 2017 році потрапила до збірної України з легкої атлетики.

Нині Тетяна навчається у Хе­рсонському базовому медичному коледжі, здобуває фах фармацевта. І паралельно продовжує займатися у Школі вищої спортивної майстерності в Херсоні. Теперішні тренери Тетяни Кравченко – Сергій Мягков та Наталія Туришева не полишають надій, і постійно готують дівчину до різних турнірів, пробігів та змагань.

 

Олімпійська надія Олешшя

Так, лише за останній рік перемоги та призові місця, що посідала спортсменка перевалили за десять. Під час зимового Чемпіонату України з легкої атлетики Тетяна стала першою на дистанції в 3 км. 14 лютого під час Чемпіонату України у приміщенні посіла ІІІ призове місце серед юніорів та аналогічне місце серед молоді. Міжнародна зустріч спортсменів з 5 країн (Кіпру, Ізраілю, Туреччини, Білорусь та України принесла Тетяні бронзу – змагання відбувалися в Луцьку. Під час Чепіонату України з кросу, що відбувся в жовтні, легкоатлетка посіла ІІ призове місце у бігу на дистанцію в 4 км. У складі збірної України з легкої атлетики Тетяна вистпала на цьогорічному Чепіонаті Європи у місті Шамарін (Словенія). Окремо дівчина має нагороди і за участь у Міжнародних пробігах. Так, за цей рік Тетяна взяла участь у пробігах на 10 км, в Польщі (м. Броди, м.Пшемишль та м.Паслак).

- Участь поки що беру у пробігах на невеликі дистанції, – зізнається Тетяна. – Однак впевнено тренуюся, щоб взяти участь у якомусь закордонному марафоні. Там дистанції більше 40 км. Для цього треба ще попрацювати над собою. А взагалі кожне змагання – це величезний досвід. Пробіги мені подобаються тим, що можна побачити світ, познайомитися зі спортсменами з інших країн. І, до речі, всі пробіги за кордоном нагороджують переможців – там є матеріальні премії. Зараз у мене підготовчий період до зимових чемпіонатів України, вони відбудуться в лютому. Приємно, що нашу збірну повністю укомплектували – дали форму, одяг відповідний. Для спортсменів зараз це дуже важливо, адже професійна екіпіровка коштує дорого.

Ольга Краснюк

"Олешківський вісник"

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: