Херсон °C

ТОВ «Тихий Хутір» - єдиний варіант для Олешківського виконкому?

Новости » Общество
0
ТОВ «Тихий Хутір» продовжує перемагати в тендерах, оголошених Олешківським міськвиконкомом. Так, вже сьогодні товариство виграло 2 тендерні процедури, на поставку продуктів харчування до дитячих садочків міста Олешки.
Перший тендер, оголошений на закупівлю овочів, фруктів та горіхів. Оголошена вартість продукції 367 тисяч 296 гривень 35 копійок. Відоме всім товариство запропонувало виконкому ціну на 40% нижчу, і звісно ж перемогло. Так, Олешківський виконком зміг придбати овочі та фрукти для дітей за 219 тисяч 982 гривні 50 копійок. Всього на ці кошти закуплять 27 тонн продукції. Серед іншого придбають 6 тонн яблук, 2 тонни бананів, по 3 тонни капусти, моркви та буряку, 4 тонни картоплі. На жаль, в оприлюдненому договорі немає ціни за одиницю (в даному випадку за кілограм) конкретної продукції. Та і вартість не прописана.
Другим тендером, у якому «Тихий Хутір» вийшов переможцем є теж закупівля продуктів для дитсадків. В даному випадку виконком придбає «м'ясо свинини І категорії (без кісток та сала), кури-бройлери І категорії, філе куряче охолоджене та печінку яловичу». Найбільше звісно буде м’яса свинини та курей-бройлерів – понад 7 тонн. Всього буде закуплено понад 17 тонн продукції, в середньому за вартістю 80 гривень за кілограм.
І знову ж таки фірма перемогла через те, що нібито дозволила Олешківській мерії зекономити кошти – замість 1 мільйона 400 тисяч, виконком витратить 1 мільйон 12 тисяч бюджетних коштів.
Дуже хочеться, щоб для дітей переможець тендеру привіз саме якісне м'ясо. Адже знаючи, за якими цінами товариство постачало продукти дитсадкам минулого року, виникають сумніви у його компетентності. Та і мерія Олешок навряд чи буде щоразу перевіряти якість м’яса – з кістками воно чи без…
У матеріалі використані відкриті дані з порталу Clarity-Progect
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: