Херсон °C

Андрій Гордєєв: "Важко розуміти, що таких людей втрачено"

Новости » Общество
0
Про сумні роковини пише у Фейсбук голова Херонської ОДА Андрій Гордєєв: 
"Скільки життів наших земляків забрала війна на Сході? Скільки найсокровенніших мрій та сподівань так і залишися нездійсненними, скільки талановитих, обдарованих патріотів відійшло у вічність… Та наш святий обов'язок – зберігати пам'ять про них та їхні подвиги.
10 сiчня свiй 34-й день народження святкував би Владислав Ковальов, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, лiкар-хiрург, боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». Лікар за спеціальністю, він ніс справжню військову службу: був стрілком, заступав у бойові чергування, ходив на рубіж. Але й постійно турбувався про стан здоров'я не лише військових побратимів, а й мирного населення на окупованій території, зокрема допомагав медикаментами жінкам та маленьким дітям. У 2014-му під час прориву блокади Іловайська Владислав загинув, намагаючись врятувати тяжко поранених бійців. Вдома у нього залишилися дружина Вікторія та двоє дітей.
Добрі справи Владислава продовжуються й сьогодні. Створений ним у 2014 році загін медиків – волонтерів «Влад» уже виріс у солідну волонтерську організацію.
Також 11 сiчня 39 років виповнилося б ще одному херсонцю, учаснику антитерористичної операції на сході України, бійцю батальйону «Херсон» Руслану Сторчеусу. Його світоглядні цілі можна описати словами, які він сказав свого часу дружині Світлані: «Треба завжди вірити в те, що можна змінити все на краще в нашій державі. Та для цього ми маємо змінювати нашу свідомість. Бо ворог використовує нашу слабкість». 
Руслан був принциповим борцем за правду й свободу, народженим, щоб захищати свій двм, свою землю. У серпні 2014-го він потратив у засідку терористів під Іловайськом. У Руслана залишилися дружина та троє дітей.
Обох бійців Указом Президента України нагороджено орденами «За мужність» IIІ ступеня (посмертно).
Важко розуміти, що таких людей втрачено. Я щиро співчуваю родинам Владислава Ковальова, Руслана Сторчеуса та всіх бійців, які віддали свої життя за свободу. Надто велика ціна, але вона недаремна. Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв. 
Слава Україні! Героям Слава!
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: