Херсон °C

Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв – А.Гордєєв

Новости » Общество
0

Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв – А.ГордєєвСумні роковини

Скільки життів наших земляків забрала війна на Сході? Скільки найсокровенніших мрій та сподівань так і залишися нездійсненними, скільки талановитих, обдарованих патріотів відійшло у вічність… Та наш святий обов'язок – зберігати пам'ять про них та їхні подвиги.

10 сiчня свiй 34-й день народження святкував би Владислав Ковальов, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, лiкар-хiрург, боєць батальйону патрульної служби міліціїособливого призначення «Херсон». Лікар за спеціальністю, він ніс справжню військову службу: був стрілком, заступав у бойові чергування, ходив на рубіж. Але й постійно турбувався про стан здоров'я не лише військових побратимів, а й мирного населення на окупованій території, зокрема допомагав медикаментами жінкам та маленьким дітям. У 2014-му під час прориву блокади Іловайська Владислав загинув, намагаючись врятувати тяжко поранених бійців. Вдома у нього залишилися дружина Вікторія та двоє дітей.

Добрі справи Владислава продовжуються й сьогодні. Створений ним у 2014 році загін медиків – волонтерів «Влад» уже виріс у солідну волонтерську організацію.

Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв – А.Гордєєв

Також 11 сiчня 39 років виповнилося б ще одному херсонцю, учаснику антитерористичної операції на сході України, бійцю батальйону «Херсон» Руслану Сторчеусу. Його світоглядні цілі можна описати словами, які він сказав свого часу дружині Світлані: «Треба завжди вірити в те, що можна змінити все на краще в нашій державі. Та для цього ми маємо змінювати нашу свідомість. Бо ворог використовує нашу слабкість».

Руслан був принциповим борцем за правду й свободу, народженим, щоб захищати свій двм, свою землю. У серпні 2014-го він потратив у засідку терористів під Іловайськом. У Руслана залишилися дружина та троє дітей.

Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв – А.Гордєєв

Обох бійців Указом Президента України нагороджено орденами «За мужність» IIІ ступеня (посмертно).

Важко розуміти, що таких людей втрачено. Я щиро співчуваю родинам Владислава Ковальова, Руслана Сторчеуса та всіх бійців, які віддали свої життя за свободу. Надто велика ціна, але вона недаремна. Нащадки й сучасники памятають і будуть пам'ятати надалі своїх героїв.
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: