Херсон °C

Мамам в декретній відпустці пропонують стати IT-спеціалістами

Новости » Общество
0
Молодим матусям Херсона пропонують долучитися до проекту з безкоштовного вивчення основ веб-дизайну та веб-програмування для жінок, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Про це у Фейсбук повідомляє сторінка Наука та освіта Херсонщини з посиланням на проект Technology Nation Фонд BrainBasket.  
Іноземний проект покликаний показати, що сьогодні робота в IT сфері – реальність і під силу не тільки чоловікам або "технарям”. Даним проектом Фонд хоче зацікавити та навчити жінок основам веб-дизайну та веб-розробці для того, щоб вони мали можливість працювати віддалено, фрілансити. Це дозволить новоспеченим мамам розширити свої знання та коло спілкування, а також заробляти гроші, перебуваючи в декретній відпустці - впевнені організатори. 
Для того, щоб взяти участь у проекті, необхідно знання англійської мови - попереджають організатори. Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн+оффлайн), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом і аудиторну практику. Курс триває до 4 місяців, аудиторні заняття проходять двічі на тиждень. Навчання є безкоштовним. 
Наразі відкрита реєстрація на участь у програмі в наступних містах: Херсон, Краматорськ, Черкаси, Суми, Харків, Тернопіль, Хмельницький, Львів та Івано-Франківськ. Для участі в програмі необхідно заповнити анкету. Початок занять у м. Херсон 03.02.18.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: