Херсон °C

У Голопристанському районі може з'явитися нове курортне селище

Новости » Общество
0
Днями відбулась виїзна нарада та зустріч з землевласниками села Круглоозерка Голопристанського району під головуванням заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука. На зустріч окрім профільних фахівців ОДА та Голопристанської РДА прийшли 26 землевласників, які мають земельні ділянки у зоні узбережжя села.
Як інформує сайт Херсонської ОДА, Круглоозерка межує з селом Залізний Порт, тому має перспективу розвитку, як туристичного місця для рекреації на узбережжі Чорного моря, але на сьогодні відсутня розвинена інфраструктура. Як зазначив Євген Рищук, перший крок у створені інфраструктури вже зроблено і у цьому році відрізок ділянки дороги протяжністю 8,5 км буде відремонтовано.
Але наразі існує більш глобальна проблема: це розмивання берегів і відсутність їх укріплення, про це повідомив начальник управління містобудування та архітектури ОДА, головний архітектор області Григорій Ходін. Кошти, які потрібні для проведення робіт з укріплення берегової зони обраховуються у десятках мільйонів доларів, що унеможливлює фінансування з обласного бюджету.
Тому Євген Рищук звернувся з пропозицією до землевласників створити громадську організацію у яку ввійдуть усі охочі розвивати свою територію. Що дало б змогу підписати меморандум між ОДА, обласною радою та землевласниками Круглоозерки і покласти початок розвитку усієї інфраструктури села.
«Об’єднавшись у громадську організацію ви зможете ефективніше взаємодіяти між собою та сформується єдине бачення розвитку вашого села, як конкуренто спроможних у відповідь курортам, що знаходяться поруч. Адміністрація зі своєї сторони має на меті розробити Програму розвитку вашої території, що дасть можливість залучати грантові кошти ДФРР та займатись питаннями розвитку інфраструктури», - зазначив Євген Рищук.
Одразу після зустрічі з керівництвом області і району землевласники провели власні збори, де було прийнято рішення створити громадську організацію для подальшої взаємодії з ОДА. Також робоча група оглянула берегову лінію, яку щодня потроху розмиває море.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: