Херсон °C

У минулому році на Херсонщині збудовано об’єкти житлової, соціальної та інженерної інфраструктури

Новости » Общество
0
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області протягом 2017 року зареєстровано 2241 дозвільний документ на будівництво. Зокрема, 1332 – про початок виконання будівельних робіт, 862 декларації про готовність об’єкта до експлуатації, а також видано 34 дозволи на будівництво та 13 сертифікатів на збудовані об’єкти. Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України.
У грудні в регіоні завершено будівництво кількох об’єктів житлової, соціальної та інженерної інфраструктури. Так, введено в експлуатацію два багатоповерхові житлові комплекси в м. Херсон за адресами: просп. 200 років Херсона, 73 та вул. Вишнева (Блюхера), б/н.
Перший будинок – це 9-типоверхівка на 126 квартир з вбудовано-прибудованим офісним приміщенням у Таврійському мікрорайоні. Його зведено на замовлення ПАТ «Молодіжний житловий комплекс». Загальна площа житла складає понад 7,5 тис. м².
Другий – багатоповерховий житловий будинок з вбудовано-прибудованим магазином та амбулаторією сімейного лікаря. Замовником робіт є ТОВ «СК-ТОПАЗ».
У той же час, в місті Гола Пристань здійснено капітальний ремонт покрівлі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю». Замовником виконання робіт на вул. Ларіонова, 132 є керівництво навчального закладу.
У Херсоні також закінчено будівництво водопровідної мережі по Острівському шосе до ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей», що розташований за адресою: Острівське шосе, 1. А в селі Ольгівка Каховського району капітально відремонтовано водопровідну мережу по вул. Соняшна. Замовниками будівництва є Управління капітального будівництва Херсонської міської ради та Тавричанська сільська рада відповідно.
Крім того, в місті Херсон здійснено реконструкцію котельні за адресою: вул. Воронцовська (Комунарів), 2. Роботи проводились на замовлення міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» для зниження рівнів впливу фізичних та біологічних факторів на атмосферне повітря.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: