Херсон °C

У Херсоні на стерилізацію собак витратили 410 тис. грн.

Новости » Общество
0

У Херсоні на стерилізацію собак витратили 410 тис. грн.У Херсоні за минулий рік на стерилізацію 675 собак було виділено 410 тис. грн..

«У минулому році для сталого функціонування стерилізації безпритульних тварин задля ефективної роботи програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин у Херсоні , зменшення популяції безпритульних тварин, а також зняття напруги серед мешканців міста у 2017 році закупівлю ветеринарних послуг можливо здійснити у ФОП Храмцова Льва Михайловича, який має значний досвід аналогічних послуг та відповідну ліцензію», - про це йдеться у протоколі щодо закупівлі ветеринарних послуг , стерилізація безпритульних тварин та домашніх тварин незахищених верст населення за рахунок коштів міського бюджету для потреб КП «Гарантія».

Таким чином між КП «Гарантія» та ФОП «ХРАМЦОВ ЛЕВ МИХАЙЛОВИЧ» було укладено договір на 410 тис. грн.., таким чином послуга складала від 607 грн за тварину.

Підкреслимо, що у 2016 році КП «Гарантією» у 2016 році на ветеринарні послуги було також було укладено договір з та ФОП «ХРАМЦОВ ЛЕВ МИХАЙЛОВИЧ» на 270 тис. грн..

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: