Херсон °C

Андрій Гордєєв запрошує скупатися у Дніпрі

Новости » Общество
0
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв запрошує всіх бажаючих 19 січня на святкові заходи з нагоди Хрещення. Про це він пише у Фейсбук.
"Заходи до Водохреща Господнього проходитимуть в Херсоні на двох локаціях: у Гідропарку та на набережній по проспекту Ушакова.
З 12.00 до 16.00 в Гідропарку представники Української православної церкви КП проведуть святкову службу — чин Великого освячення води і хрещенські купання. Там наші козаки приготують для учасників та гостей заходу справжній куліш, а учасники бойових дій почастують смачною щербою, узваром і гарячим чаєм. Усі охочі зможуть придбати освячену воду. Адже вважається, що на Водохреща вода набуває цілющих властивостей, які зберігає протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.
На набережній по проспекту Ушакова (площа ім. Ю. Тутушкіна) о 13.30 духовенство Української православної церкви КП також проведе богослужіння.
Приєднуйтесь до святкових заходів! Купайтеся у Дніпрі і заряджайтеся здоров’ям на цілий рік! І не забувайте спостерігати за погодою. Якщо на Водохреща день ясний — хліба будуть чисті, а якщо похмурий — буде у хлібі повно «сажки». Лапатий сніг віщуватиме гарний врожай", - пише Андрій Анатолійович. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: