Херсон °C

Прибирати сніг херсонцям пропонують власноруч, інакше - штраф

Новости » Общество
0
До керівників організацій, підприємств, установ та мешканців Херсона звернулися спеціалісти інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсонської міськради. Інспекція нагадала громадянам про їхні зобовязання, щодо розчищення снігу під час негоди. 
«Під час зимової негоди, всі підприємства, організації, установи незалежно від форм власності, а також власники індивідуальних житлових будівель зобов'язані забезпечити щоденне очищення і прибирання від снігу та льоду (до твердого покриття), під'їзних шляхів, які не є дорогами загального користування, прилеглої території будівель і споруд, а також тротуарів і сходів. Просимо своєчасно прибирати визначені на законодавчому рівні закріплені за вами прилеглі (прибудинкові) території, тротуари, пішохідні доріжки від снігу, посипайте їх пісчано-сольовою сумішшю, а при необхідності зрубуйте лід», - йдеться у повідомленні інспекції в Фейсбук.
На думку інспекції з благоустрою, подібними діями городяни саме зобовязані «підтримати дії міської влади та комунальних служб».
Водночас спеціалісти інспекції нагадують херсонцям, що порушення вказаних вимог у сфері благоустрою, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення штрафів у розмірі від 340 грн.до 1700 грн.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: