Херсон °C

У селі Кам'янка відбудеться семінар для вчителів фізкультури

Новости » Общество
0
17 січня у селі Кам'янка Херсонської області у приміщенні Кам'янського навчально-виховного комплексу школи відбудеться семінар для вчителів фізичного виховання у школі за підтримки Міністерства освіти та науки і спортивного руху Олександра Педана JuniorZ.
В рамках семінару розглянуть шляхи впровадження та популяризації 32 модулів з нових видів спорту на уроках фізкультури. У навчальній програмі, затвердженої Міністерством освіти і науки на 2017-2018 рр. з предмету «фізична культура», додано 32 варіативні модулі з нових видів спорту. Вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати окрім стандартних видів спорту, такі як: петанк, чирлідинг, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол, тощо.
У програмі семінару:
· презентація варіативних спортивних модулів: чирлідингу, петанку, самбо;
· скайп-зв'язок з лідером спортивного руху JuniorZ Олександром Педаном;
· показовий виступ місцевої шкільної команди з чирлідингу.
Захід організовує молода вчителька фізкультури Олена Шаніна. Після семінару у Хмельницькому вона вирішила ознайомити з новою методикою по варіативним модулям і своїх колег з Херсонської області:
«Я хочу показати всім вчителям, наскільки легко зробити урок фізкультури цікавим для дітей! На жаль, дітям не цікаво на уроках фізкультури. Стандартні модулі, одні й ті самі контрольні нормативи не дають дітям творчо розвиватися. Шкільна програма розрахована на загальний розвиток учнів, а не на спорт вищих досягнень. Я впевнена, що введення творчих модулів відкриє можливість дітям бути активними, розкутими та цілеспрямованими. У своїй школі я почала займатися з учнями чирлідингом на перервах та в якості розминки. Дітям дуже подобається! Я бачу, як кожне тренування додає їм впевненості та збільшує коло спілкування», – поділилася Олена.
Семінар проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України і спортивного руху Олександра Педана JuniorZ.
«Дуже кльово, що шкільний спортивний рух JuniorZ знаходить однодумців по всій Україні! Прикладом для нашої команди стала Олена Шаніна – вчитель фізкультури з села Кам’янка Херсонської області. Вона працює у Кам'янській школі і стала чи не першою в області займатися зі школярами чирлідингом, а ще планує – фризбі, петанк та самбо. Вихованцям Олени пощастило навіть більше, ніж їхнім одноліткам зі столичних привілейованих шкіл. Вона є натхенням для моєї команди JuniorZ рухатись вперед», – розповів телеведучий та лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.
Адреса: Херсонська обл., Каховський р-н, с. Кам'янка, вул. Кооперативна, 2
Початок заходу: 17.01.2018 р. о 10:00
Організатор: Олена Шаніна, контактні дані 050 107-66-44
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: