Херсон °C

Лікарі ОТГ Горностаївського району готуються до запровадження медреформи

Новости » Общество
0
Про це у Фейсбук повідомляє Децентралізаційний марафон.
"Для забезпечення процесу реформування сільських сімейних амбулаторій Костянтинівська об’єднана громада придбала для Червонополянської лікарської амбулаторії автоматизоване робоче місце лікаря - комп’ютер з медичною інформаційною системою. У Горностаївському центрі ПМСД представниками кампанії, що забезпечує комп’ютеризацію та роботу електронної системи охорони здоров’я, проведено навчання для сімейних лікарів та медичних сестер сімейних лікарських амбулаторій району, який першим на Херсонщині повністю розділився на ОТГ. Медичні працівники спостерігали практичне впровадження реформи надання медпослуг, знайомилися з інформаційною системою, яка дозволить автоматизувати ведення і використання електронних амбулаторних карт, підготовку медичної статзвітності, підписувати з пацієнтами декларації про вибір лікаря первинної ланки, забезпечити умови для рівномірного завантаження фахівців.
Медикам цікаво було дізнатися, як за допомогою електронної амбулаторної картки можна повністю автоматизувати щоденну роботу лікарів. З семи сімейних амбулаторій району наразі лише одна має електронне робоче місце лікаря. Щоправда, Костянтинівська громада уже передбачила кошти на придбання комп’ютерної системи і для Костянтинівської сільської сімейної лікарської амбулаторії. Любимівська ОТГ (створена на межі Горностаївського та Каховського районів) планує встановлення та обслуговування робочого місця лікаря Каїрської сімейної амбулаторії.
Забезпечити комп’ютеризацією та підключенням до електронної системи охорони здоров’я сімейних амбулаторій Горностаївської ОТГ планують відразу після того, як амбулаторії та ФАПи будуть передані об’єднаній громаді. Також належить покращити якість доступу до мережі інтернет у сільській місцевості, аби уникнути збоїв у роботі системи. Наразі ж лікарі та інший персонал вчаться користуватися функціоналом медичної інформаційної системи", - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: