Херсон °C

«Херсонщина готова до негоди!», - Андрій Гордєєв

Новости » Общество
0
За даними Українського гідрометеорологічного центру, 18 січня в Україні очікується погіршення погодних умов. Внаслідок впливу активного циклону в Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях прогнозується сильний дощ з переходом у сніг. В Україні, крім західних областей, вітер посилиться до 15-20 м/с, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях - до 25-28 м/с. На дорогах України - ожеледиця. Про підготовку до негоди в області пише у Фейсбук голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв:
«З метою оперативного реагування на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов, в області підготовлено 345 одиниць техніки з них:- 186 од. інженерної техніки;- 159 од. снігоочисної та снігоприбиральної. В тому числі: сили та засоби ДП «Херсонський облавтодор» - 102; інженерна техніка - 44 од.; снігоочисна та снігоприбиральна - 58 од.; особовий склад - 190 чол. Сили та засоби ГУ ДСНС України в області: техніка підвищеної прохідності - 14 од; особовий склад - 150 чоловік.
Додаткова техніка РДА, МВК за договорами - 229 од. Заготовлено посипаного матеріалу - 9000 тон: готова суміш - 2596 тон; солі - 3150 тон; піску - 3254 тон.
У регіональному та місцевих матеріальних резервах закладено 50 тон бензину та 80 тон дизельного пального. Для фінансового забезпечення проведення попереджувальних заходів та проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків НС в області сформовані резервні фонди у сумі 4 млн. грн. Підготовлено 38 пунктів обігріву».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: