Херсон °C

Пішов із життя колишній генеральний директор телерадіокомпанії «Скіфія»

Новости » Общество
0

Пішов із життя колишній генеральний директор телерадіокомпанії «Скіфія»24 січня на 78-му році пішов із життя колишній генеральний директор Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія», заслужений журналіст України Віктор Васильович Гридасов. Про це повідомляє перс-служба ХОДА.

Свою журналістську діяльність він розпочинав у Нижньосірогозькій районній газеті коректором, а вже у 36-річному віці очолив колектив Горностаївської районної газети.

В обласній державній телерадіокомпанії з 1987-го, 14 років працював на посаді генерального директора, а з 2006-го протягом 7-и років очолював дирекцію радіопрограм.
Людина непересічної творчої вдачі, він залишив після себе найбільшу в Україні за обсягами мовлення телерадіоорганізацію в системі Держкомтелерадіо.
Керівництво Херсонської обласної державної адміністрації висловлює щирі глибокі співчуття рідним і близьким покійного та колегам філії НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Світла пам`ять про Віктора Васильовича назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав! Адже Він був не просто керівником і журналістом, Віктора Васильовича Гридасова по праву можна вважати корифеєм процесу формування й становлення інформаційного простору Херсонщини!

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: