Херсон °C

Служба у справах дітей провела рейд у селах Бериславщини

Новости » Общество
0
Спеціалісти  служби у справах дітей Бериславської райдержадміністрації спільно з поліцією провели нічний рейд по територіям торгівельно-розважальних закладів району. Мета рейду – виявлення фактів продажу неповнолітнім спиртовмісної і алкогольної продукції, а також перебування підлітків у розважальних закладах у нічний час. Зокрема, перевірка торкнулася місць дозвілля молоді – кафе, барів та нічних дискотек на територіях с. Одрадокам'янка, с. Миколаївка, с. Веселе. 
Під час рейду в Одрадокам’янському Будинку культури, у приміщенні, орендованому під кафе, о 22.45 було виявлено двох малолітніх дітей, які перебували у закладі після 22:00 без супроводу дорослих. З дітьми проведено виховну роботу, після чого неповнолітні були передані батькам, яким було надано роз’яснення про можливі наслідки відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. 
У ході спілкування з власником нічного закладу було з’ясовано, що продаж слабоалкогольних напоїв в орендованому приміщенні відбувається без ліцензії на право здійснення такої діяльності. За результатами перевірки було складено протокол по відношенню до орендатора кафе за ч. 1 ст. 156 КУпАП та попереджено про можливі наслідки повторного правопорушення. 
Служба у справах дітей закликає батьків відповідально виконувати свої батьківські обов'язки і пам'ятати, що знаходження дитини у нічний час на вулиці або в розважальних закладах без супроводу дорослих піддає дитину на небезпеку і може обернутися бідою для всієї родини.
За матеріалами сайту Бериславської РДА
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: