Херсон °C

Олександр Співаковський провів особистий прийом громадян

Новости » Общество
0

Олександр Співаковський провів особистий прийом громадянНародний депутат України Олександр Співаковський сьогодні провів перший у новому році особистий прийом громадян. Про це він повідомив у соцмережі. Також нардеп розповів, що до нього приходять з різними проблемами та питаннями - це від благоустрою міста до перерахування пенсії.

«Спектр проблем, з якими звернулися до мене херсонці, знову доволі широкий. Проте це завжди той лакмусовий папірець, який виявляє "больові” точки нашого буття. Під час сьогоднішнього прийому, наприклад, знову доволі значною була частка звернень з проблем перерахунку пенсій (нагадаю, наша команда продовжує їх узагальнювати для подальшої передачі профільному парламентському комітету і внесення змін до пенсійного законодавства). Ще декілька питань стосувалися благоустрою міста, стану та ремонту доріг, діяльності ТЕЦ, роботи комунальних служб тощо.
Окремо хотів би виділити звернення, яке торкнулося деяких проблем у діяльності благодійної організації, яка опікується питаннями допомоги дітям з особливими потребами. Зокрема, проблем її фінансування. Домовились активізувати допомогу у цьому напрямку, спробуємо підключити також органи місцевого самоврядування. Проте питання, судячи з усього, значно глобальніше, і полягає у законодавчій сфері. Тому будемо пропонувати внести зміни до норм чинного законодавства, оскільки наразі вони вже стають перепоною у вирішенні деяких проблем, що виникають на практиці.
Окрім цього, як завжди, було кілька звернень стосовно надання юридичних консультацій, також з доволі широкого спектру питань. Загалом сьогодні на прийомі побувало 8 громадян
», - написав О.Співаковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: